Blog PushAd

Baza wiedzy

Ustawienia Projektu

Ustawienia Projektu

Pamiętaj o wprowadzeniu grafiki w ustawieniach ogólnych Twojego projektu. To ona będzie domyślną ikoną dla każdej nowo utworzonej wysyłki, dlatego sugerujemy, aby był to logotyp Twojej firmy jak najlepiej dostosowany do formatu 300×300.
Już teraz możesz ustalić, czy chcesz, aby na Twojej stronie wyświetlał się dzwonek subskrypcyjny, z lub bez historii notyfikacji oraz jak ma prezentować się jego kolorystyka. Do tych funkcjonalności wrócimy w późniejszej części.

podgląd_6

 

Dodatkowe Funkcje

  • Dzwonek
  1. W ustawieniach ogólnych naszego projektu mamy możliwość uaktywnienia dzwonka, czyli małej ikonki, która będzie wyświetlać się w lewym, albo prawym rogu ekranu na naszym serwisie.
  2. Dzwonek to tak naprawdę nic innego jak skrót, który ułatwia użytkownikowi monitorowanie stanu swojej subskrypcji, jak i ewentualnego zapisu/wypisu.
  3. Polecamy to rozwiązanie, gdyż daje ono naszym klientom poczucie kontroli.
  • Historia Notyfikacji
  1. To tak naprawdę rozwinięcie funkcji dzwonka, daje ona dodatkowo możliwość przeglądu wszystkich notyfikacji które dany subskrybent otrzymał od nas.
  2. Notyfikacje zachowują swoją funkcjonalność, czyli przenoszą do ustalonych adresów URL. Ponadto, jeśli jakaś notyfikacja była nieprzeczytana przez użytkownika, będzie specjalnie oznaczona, aby zwrócić na siebie uwagę.

 

podgląd_7

Podobne wpisy

Konwersja, retencja, ROI, Opt-In… co to wszystko znaczy? Słowniczek marketera

Czy wiesz, co oznaczają podstawowe pojęcia w marketingu? Poznaj je, by tworzyć jeszcze skuteczniejsze kampanie reklamowe! W obecnych czasach market [...] Czytaj więcej

AdPop – jedno narzędzie, mnóstwo możliwości

Prowadząc sklep internetowy, na pewno borykasz się z problemem porzucanych przez klientów koszyków czy niedokończonych transakcji. Jak pokazują [...] Czytaj więcej

Jak używać web pushy jako funkcjonalności aplikacji, a nie narzędzia reklamowego?

Aplikacje mobilne oferują użytkownikom coraz więcej udogodnień. Jednym z nich są komunikaty push. Jak ich używać i dlaczego warto wprowadzić j [...] Czytaj więcej