Dedykowana platforma marketing automation – optymalizuj konwersję z wykorzystaniem działań On-Site i Web Push

Dom i ogród

Dom i ogród

Zachęcaj, doradzaj, informuj o promocjach! A wszystko dzięki łatwej wysyłce powiadomień web push. Sprawdź co jeszcze możesz zyskać.

Rozwiązania, które pomogą Ci zwiększyć sprzedaż 

Triggery – co zyskuje Twoja firma: 

Korzystając z triggerów, masz większe możliwości promowania swojego sklepu internetowego, a co za tym idzie zwiększenia popularności swojej marki. Dobrym przykładem jest automatyczna wysyłka artykułów z kanału RSS czy wysyłka powiadomień o obniżce ceny. To również możliwość monitorowania: 

Triggery – co zyskuje Twój klient:

Ustawienie triggerów to również ogromna pomoc dla Twoich klientów. Funkcja „odzyskiwania koszyków z dynamicznymi grafikami produktów” czy powiadomienia o obniżce ceny wcześniej oglądanego produktu dodatkowo zachęca do odwiedzania Twojego sklepu internetowego i składania zamówień.  

Segmentacja – co zyskuje Twoja firma:  

Dzięki segmentacji, masz możliwość wysyłania powiadomień do wybranej lokalizacji czy rodzaju przeglądarki. Zwłaszcza, gdy akcja promocyjna dotyczy np. wybranego miasta czy województwa. Jest to bardzo pomocna funkcja także w przypadku sieci fizycznych salonów połączonych ze sklepem internetowym. Dzięki notyfikacji push i możliwości wysyłki do określonej lokalizacji, zaproś klienta, który złożył zamówienie poprzez e-sklep do odwiedzenia sklepu stacjonarnego.

Segmentacja – co zyskuje Twój klient:

Do klienta trafiają tylko dedykowane wiadomości związane z promocją czy nową ofertą, które mogą go zainteresować. Czuje się bardziej związany z marką i chętniej odwiedza stronę sklepu, by dowiedzieć się szczegółów. Wszystko dzięki możliwości wysyłania dedykowanych wiadomości dla utworzonego wcześniej segmentu. Mamy możliwość segmentowania klientów po:

RSS – co zyskuje Twoja firma:

Automatycznie wysyłasz powiadomienia do swojej bazy subskrybentów o nowym wpisie na swoim blogu czy cyklicznej promocji. Dzięki temu masz możliwość regularnego kontaktu z klientami.

RSS – co zyskuje Twój klient:

Klienci regularnie dostają powiadomienia, które mogą ich zainteresować. Dzięki czemu bardziej utożsamia się z marką i chętniej odwiedza stronę, gdzie zapoznaje się z produktami oferowanymi przez sklep.

Kampanie masowe – co zyskuje Twoja firma:

Budujesz świadomość marki wśród swoich klientów na podstawie artykułów zapoznawczych, informacji o promocjach czy materiałów o tematyce około produktowej.

Kampanie masowe – co zyskuje Twój klient:

Wysyłane powiadomienia są uniwersalne, dzięki czemu sam może zdecydować czy treść danego powiadomienia jest dla niego interesująca. Zaciekawiony, kliknie w powiadomienie, przechodząc do strony by poznać szczegóły.