Dedykowana platforma marketing automation – optymalizuj konwersję z wykorzystaniem działań On-Site i Web Push

Zakłady bukmacherskie

Piłka

Wysyłaj powiadomienia web push i informuj swoich Klientów o nowych zakładach. Sprawdzaj, które z nich są najczęściej odwiedzane. Sprawdź co jeszcze możesz zyskać!

Rozwiązania, które pomogą Ci zwiększyć sprzedaż

Triggery – co zyskuje Twoja firma:

Korzystając z triggerów, masz większe możliwości promowania swojego serwisu, a co za tym idzie zwiększenia popularności swojej marki. Dobrym przykładem jest automatyczna wysyłka artykułów z kanału RSS czy wysyłka powiadomień. To również możliwość monitorowania:

Jak również jej aktywności:  

RSS – co zyskuje Twoja firma:

Automatycznie wysyłasz powiadomienia do swojej bazy subskrybentów o nowym wpisie na swoim blogu czy nowych zakładach. Dzięki temu masz możliwość regularnego kontaktu z klientami.

RSS – co zyskuje Twój klient:

Klienci regularnie dostają powiadomienia, które mogą ich zainteresować. Dzięki czemu bardziej utożsamia się z marką i chętniej odwiedza stronę, gdzie zapoznaje się z oferowanymi zakładami.

Segmentacja – co zyskuje Twoja firma:

Dzięki segmentacji, masz możliwość wysyłania powiadomień do wybranej lokalizacji czy rodzaju przeglądarki. Ciekawą funkcją jest także segmentacja po:

Segmentacja – co zyskuje Twój klient:

Do klienta trafiają tylko dedykowane dla niego wiadomości związane z interesującymi go zakładami. Czuje się bardziej związany z marką i chętniej odwiedza stronę serwisu.