Dedykowana platforma marketing automation – optymalizuj konwersję z wykorzystaniem działań On-Site i Web Push

Push notyfikacje w Mozilla Firefox

Buduj bazę subskrybentów korzystających z Mozlilla Firefox !

Przeglądarka Firefox może otrzymywać powiadomienia od od Twojej witryny internetowej. Push Notyfikacje Mozilla Firefox to wysyłane w czasie rzeczywistym, klikalne karty, które możesz wysyłać do klientów (subskrybentów) na ekrany ich komputerów, telefonów i tabletów, nawet jeżeli nie mają otwartej Twojej strony internetowej, a użytkownik nie korzysta w danej chwili z przeglądarki (wystarczy, że przeglądarka działa w tle). Wysyłka powiadomień jest możliwa od wersji Firefox 44 i nowszych.
PushAd umożliwia Ci wysyłanie push notyfikacji i ponowne ściągnięcie na Twoją stronę internetową użytkowników, którzy zapisali się do powiadomień.

Push Notyfikacje działają w przeglądarce Mozilla Firefox na Widows, Linux, Mac OS X. Powiadomienia docierają do użytkowników nawet kiedy opuścili już Twoją witryną a nawet wyłączyli przeglądarkę. Notyfikacje wyświetlane są na ekranie komputera lub panelu powiadomień telefonu. Powiadomienia są bardzo zbliżone do Web Notyfikacji, z tą różnicą, że osoby które zapisały się do powiadomień push, otrzymują je również wtedy, gdy już opuściły Twoją stronę internetową lub nie nie korzystają z przeglądarki. To bardzo użyteczna funkcja dla stron takich jak usługi poczty, serwisy informacyjne, społecznościowe czy sklepy internetowe. Dzięki temu użytkownicy takich witryn są na bieżąco informowani o interesujących dla zdarzeniach, przez notyfikacje wyświetlane bezpośrednio na ekranie ich komputerów, telefonów bądź tabletów.

Jak możesz zacząć wysyłać do Twoich Klientów powiadomienia na przeglądarkę Firefox!

Do wysyłki notyfikacji nie potrzebujesz nic integrować. Nie potrzebujesz wiedzy programistycznej. Mamy gotowe narzędzie, które uruchomisz w 5 minut. PushAd jest bardzo prosty w uruchomieniu na Twojej stronie internetowej. Poprowadzimy Cię krok po kroku.

Skopiuj i wklej kod PushAd

Po rejestracji konta w PushAd otrzymasz unikalny kod, który potrzebujesz skopiować i wkleić w sekcji HEAD twojej strony www. Automatycznie sprawdzimy czy zostało to wykonane poprawnie.

Zbieraj subskrybentów

Po wklejeniu kodu, użytkownikom na Twojej stronie będzie wyświetlany banner umożliwiający im subskrypcję notyfikacji. Potrzebują kliknąć tylko jeden przycisk, by zapisać się. To takie proste.

Wysyłaj notyfikacje

Możesz wysyłać notyfikacje do Twoich Klientów w czasie rzeczywistym. Karty notyfikacji linkują do określonego przez Ciebie adresu URL. Tak, to naprawdę działa!