Dedykowana platforma marketing automation – optymalizuj konwersję z wykorzystaniem działań On-Site i Web Push

PushAd Freemium – darmowe narzędzie

Zapewne już wiesz, że narzędzie PushAd to coś więcej niż wysyłanie notyfikacji web push. Aplikacja jest zgodna z rozporządzeniem RODO, a panel jest prosty i intuicyjny w obsłudze. Jeśli jesteś wydawcą, możesz korzystać z naszego pełnowartościowego narzędzia PushAd całkowicie za darmo. 

Każdy z użytkowników, którzy odwiedzają Twoją stronę, zostanie zaproszony do włączenia powiadomień i dołączenia do Twojej bazy subskrybentów. Wyrażając zgodę, internauta nie podaje żadnych osobistych danych, takich jak: numer telefonu czy adres e-mail. Jako wydawca, możesz korzystać z narzędzia PushAd bez żadnych opłat. W zamian, na podstawie profili Twoich użytkowników, realizujemy kampanie dla naszych partnerów. Zależy nam, by nie powodować zjawiska spamowania do Twoich subskrybentów, dlatego taka wysyłka odbywa się nie częściej niż raz w tygodniu. Także precyzyjne targetowanie wysyłanych reklam zapewni, że komunikat trafi do odbiorców prawdopodobnie zainteresowanych proponowaną ofertą.  

Koniec z niskimi CTRami newslettera, który często nie dociera do Twoich czytelników

  • Średni CTR z dostarczonych komunikatów push to 19,8%. 
  • Ponad 12% użytkowników zapisuje się do notyfikacji. 
  • PushAd współpracuje z przeglądarkami Chrome, Firefox, Safari, na desktopach i urządzeniach mobilnych z systemem Android, obejmując swoim zasięgiem ponad 74% internautów w Polsce.