Dedykowana platforma marketing automation – optymalizuj konwersję z wykorzystaniem działań On-Site i Web Push

Push notyfikacje w Safari

Buduj bazę Klientów korzystających z przeglądarki Safari!

Safari Web (Push) Notifications to wysyłane w czasie rzeczywistym, klikalne karty, które możesz wysyłać do klientów (subskrybentów) na ekran ich komputera lub telefonu, nawet jeżeli nie mają otwartej Twojej strony internetowej lub nawet przeglądarki. PushAd umożliwia Ci wysyłanie push notyfikacji i ponowne ściągnięcie na Twoją stronę internetową użytkowników, którzy zapisali się do powiadomień i korzystają z przeglądarki Safari. W systemie OS X Mavericks przedstawiono skuteczne narzędzie, pozwalające angażować użytkowników na stronie internetowej. Teraz możesz korzystać z PushAd oraz Apple Push Notifications Service, by wysyłać notyfikacje do użytkowników Twojej witryny internetowej, bezpośrednio na ich komputery. Notyfikacje mogą zawierać Twoje logo oraz treść notyfikacji, linkującą do wskazanego przez Ciebie adresu URL.

Jak możesz zacząć wysyłać do Twoich Klientów powiadomienia na przeglądarkę Safari!

Do wysyłki notyfikacji nie potrzebujesz nic integrować. Nie potrzebujesz wiedzy programistycznej. Mamy gotowe narzędzie, które uruchomisz w 5 minut. PushAd jest bardzo prosty w uruchomieniu na Twojej stronie internetowej. Poprowadzimy Cię krok po kroku.

Skopiuj i wklej kod PushAd

Po rejestracji konta w PushAd otrzymasz unikalny kod, który potrzebujesz skopiować i wkleić w sekcji HEAD twojej strony www. Automatycznie sprawdzimy czy zostało to wykonane poprawnie.

Zbieraj subskrybentów

Po wklejeniu kodu, użytkownikom na Twojej stronie będzie wyświetlany banner umożliwiający im subskrypcję notyfikacji. Potrzebują kliknąć tylko jeden przycisk, by zapisać się. To takie proste.

Wysyłaj notyfikacje

Możesz wysyłać notyfikacje do Twoich Klientów w czasie rzeczywistym. Karty notyfikacji linkują do określonego przez Ciebie adresu URL. Tak, to naprawdę działa!