Dedykowana platforma marketing automation – optymalizuj konwersję z wykorzystaniem działań On-Site i Web Push

Push notyfikacje w Chrome

Zacznij budować bazę użytkowników przeglądarki Chrome!

Push Notyfikacje dla Chrome to wysyłane w czasie rzeczywistym i klikalne karty, które możesz wysyłać do klientów (subskrybentów) na ekran ich komputera lub telefonu, nawet jeżeli nie mają otwartej Twojej strony internetowej, a użytkownik nie korzysta w danej chwili z przeglądarki (wystarczy, że przeglądarka działa w tle). Wysyłka powiadomień jest możliwa od wersji Chrome 44 i nowszych.

PushAd umożliwia Ci wysyłanie push notyfikacji i ponowne ściągnięcie na Twoją stronę internetową użytkowników, którzy zapisali się do powiadomień. Push Notyfikacje działają w przeglądarce Chrome na Widows, Linux, Mac OS X oraz systemie Chrome OS i Android. Powiadomienia docierają do użytkowników nawet kiedy opuścili już Twoją witryną a nawet wyłączyli przeglądarkę. Notyfikacje wyświetlane są na ekranie komputera lub panelu powiadomień telefonu bądź tableta.

Jak możesz zacząć wysyłać do Twoich Klientów powiadomienia na przeglądarkę Chrome!

Do wysyłki notyfikacji nie potrzebujesz nic integrować. Nie potrzebujesz wiedzy programistycznej. Mamy gotowe narzędzie, które uruchomisz w 5 minut.
PushAd jest bardzo prosty w uruchomieniu na Twojej stronie internetowej. Poprowadzimy Cię krok po kroku.

Skopiuj i wklej kod PushAd

Po rejestracji konta w PushAd otrzymasz unikalny kod, który potrzebujesz skopiować i wkleić w sekcji HEAD twojej strony www. Automatycznie sprawdzimy czy zostało to wykonane poprawnie.

Zbieraj subskrybentów

Po wklejeniu kodu, użytkownikom na Twojej stronie będzie wyświetlany banner umożliwiający im subskrypcję notyfikacji. Potrzebują kliknąć tylko jeden przycisk, by zapisać się. To takie proste.

Wysyłaj notyfikacje

Możesz wysyłać notyfikacje do Twoich Klientów w czasie rzeczywistym. Karty notyfikacji linkują do określonego przez Ciebie adresu URL.
Tak, to naprawdę działa!